KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15328156
nr 1532 8156
Oidentifierad konstnär. Signerad Steffax, kvinna, oramad. Olja på duk, 100x100 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 3 april 2023
kl 20:41:35
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr